(32) 325 51 48, 887 277 811

Witamy na stronie Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Tychach

Niesiemy pomoc w naszym szpitalu zawsze kierując się potrzebami pacjentów i ich rodzin.

Robimy wszystko, by zapewnić najlepszą opiekę w bezpiecznym środowisku, w atmosferze współczucia i zrozumienia.

 

Kariera
Poszukujemy pracowników !
Szpital Megrez Sp. z o.o. oferuje możliwość wykonania odpłatnego testu RT-PCR na obecność wisusa Sars-CoV-2 w cenie 350 zł. Materiał pobierany jest w dni powszednie w Zakładzie Diagnostyki Laboratoryjnej i Mikrobiologicznej (budynek główny szpitala III piętro), a w soboty, niedziele i święta w Izbie Przyjęć. Godziny pobierania wymazów: 7.00-13.00
-------------------------------------------

 

Znieczulenia zewnątrzoponowe dostępne dla wszystkich pacjentek Oddziału Ginekologiczno-Położniczego

Od 1 kwietnia 2022 r. Szpital Megrez w Tychach wprowadził możliwość znieczulenia zewnątrzoponowego dla wszystkich chętnych rodzących w Oddziale Ginekologiczno-Położniczym. To duża zmiana podnosząca jakość opieki okołoporodowej zgodnie z obowiązującymi standardami. Usługa jest bezpłatna, a przy wsparciu odrębnego zespołu lekarzy specjalistów-anestezjologów dostępna całą dobę.

Dzięki staraniom Zarządu Megrez sp. z o.o. oraz Ordynatora Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii - lek. med. Janusza Michalaka zespół lekarzy specjalistów zajmie się prowadzeniem znieczulenia w trakcie porodu. Co istotne, w ramach ciągłego podnoszenia kwalifikacji kadra pracująca w Oddziale przeszła także specjalne, interdyscyplinarne szkolenie w temacie znieczuleń oraz leczenia bólu pooperacyjnego.

Porodówka w Szpitalu Megrez jest jedną z najnowocześniejszych tego typu w województwie śląskim. Oddział Ginekologiczno-Położniczy oraz Neonatologiczny rok temu przeszły generalny remont. Oferujemy przyszłym mamom kompleksowo wyposażone sale porodowe, w tym salę do porodów w wodzie, liczne formy łagodzenia bólu porodowego, porody rodzinne, salę cięć cesarskich znajdującą się bezpośrednio w Oddziale oraz wiele innych udogodnień. Opiekę nad pacjentkami sprawuje zespół wykwalifikowanych lekarzy-specjalistów oraz położnych, które każdego dnia dbają o bezpieczeństwo i komfort swoich podopiecznych.

 

wszelkie prawa zastrzeżone
MEGREZ. 2016 | Mapa strony
projekt i wykonanie strony internetowej:
group4 - strony internetowe