top podstrona

SZYBKI KONTAKT

exclamation point 1421016 1920

Informujemy, że od 12 października punkt pobrań Zakładu Badań Laboratoryjnych i Mikrobiologicznych zostanie tymczasowo przeniesiony na II piętro budynku głównego szpitala. Prosimy pacjentów, chcących skorzystac z usług naszego laboratorium, o kierowanie się do wejścia głównego do szpitala, a następnie schodami lub windą zgodnie z oznaczeniami.

Punkt pobrań czynny będzie przez cały tydzień w następujących godzinach:
poniedziałek 05.00. - 16.00
wtorek 06.30. - 17.00
środa 05.00. - 17.00
czwartek 06.30. - 16.00
piętek 06.30. - 16.00
sobota 07.00 - 12.00
niedziela 07.00 - 12.00

W tym samym czasie można będzie odbierać wyniki badań.

INFORMACJA

Megrez Sp. z o. o.  informuje, że na terenie Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego przy ul. Edukacji 102 w Tychach, prowadzone są roboty drogowe związane z remontem podjazdu dla karetek do Izby Przyjęć.  W dniu 14.10.2019r. zostanie zmieniona organizacja ruchu dla przyjeżdżających karetek z zewnętrznych placówek. Informujemy, że zjazd dla karetek z ul. Edukacji nie ulegnie zmianie. Zmiana dotyczy jedynie organizacji ruchu wewnętrznej drogi, która na czas remontu zostanie oznakowana. Roboty drogowe będę trwały ok.20 dni, za utrudnienia przepraszamy.

Adrianna Piórkowska
Dyrektor ds. Technicznych i Gospodarczych

Ordynator Oddziału Ginekologiczno-Położniczego z Pododdziałem Ginekologii Onkologicznej Szpitala Megrez w Tychach dr n. med. Adam Dyrda otrzymał wyjątkowe wyróżnienie - odznakę honorową ''Za Zasługi Dla Ochrony Zdrowia''. Jest to najwyższe odznaczenie Ministra Zdrowia za szczególne osiągnięcia na rzecz systemu opieki zdrowotnej. Wręczenie odznaczeń miało miejsce podczas uroczystych obchodów 30-lecia Odrodzenia Samorządu Lekarskiego, które odbyły się w sobotę 21 września w katowickim NOSPR.

exclamation point 1421016 1920

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Megrez informuje, że od 1 października 2019r. poradnia nocnej i świątecznej opieki będzie działać przy Izbie Przyjęć szpitala. Numer telefonu do poradni (32) 325 52 03 nie ulegnie zmianie.

W dotychczasowych pomieszczeniach poradni nadal znajdować się będzie punkt pobrań Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej i Mikrobiologicznej. Kontakt telefoniczny z punktem możliwy jest pod numerem (32) 325 53 11.

W październiku w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym Megrez rozpocznie się 6-tygodniowy program pn: „Propagowanie zdrowego stylu życia kobiet poprzez upowszechnianie aktywności fizycznej oraz edukację w zakresie profilaktyki problemów zdrowotnych układu moczowo-płciowego" finansowany ze środków Urzędu Miasta. Projekt skierowany jest do kobiet powyżej 18 roku życia, mieszkanek miasta Tychy. Zaplanowano 6 spotkań wykładowo-ćwiczeniowych w sali Przyszpitalnej Szkoły Rodzenia, obejmujących m.in. wykłady, panele dyskusyjne, instruktaże z omówieniem ćwiczeń oraz zaopatrzenie uczestniczek projektu w materiały edukacyjne.
Zapisy przyjmowane są do 7 października od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-14:00 pod numerem telefonu 601-957-654 lub mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Konkurs UM plakat 1

Zobacz więcej ostatnich aktualności...