Z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarek, który przypada właśnie dziś, oraz w związku z faktem, że Światowa Organizacja Zdrowia ogłosiła 2020 Międzynarodowym Rokiem Pielęgniarki i Położnej, Zarząd szpitala składa Paniom słowa uznania wraz z podziękowaniami dla Waszej wymagającej i trudnej pracy, a także życzy Wam dużo zdrowia, spokoju i radości oraz siły w wykonywaniu tak szlachetnego zawodu. Dzisiejsze czasy pokazują dowodnie, jak ważny i odpowiedzialny zawód ustanowiła Florence Nightingale, nestorka Pielęgniarek i Położnych, która dziś obchodziłaby swoje 200. urodziny.

międzynarodowy dzień pielęgniarek 2