Ważne informacje dla pacjentów zakażonych COVID 19

↑↑↑ KLIKNIJ ↑↑↑

--------------------------------------------

INFORMACJA

Megrez Sp. z o. o.  informuje, że na terenie Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego przy ul. Edukacji 102 w Tychach, prowadzone są roboty drogowe związane z remontem podjazdu dla karetek do Izby Przyjęć.  W dniu 14.10.2019r. zostanie zmieniona organizacja ruchu dla przyjeżdżających karetek z zewnętrznych placówek. Informujemy, że zjazd dla karetek z ul. Edukacji nie ulegnie zmianie. Zmiana dotyczy jedynie organizacji ruchu wewnętrznej drogi, która na czas remontu zostanie oznakowana. Roboty drogowe będę trwały ok.20 dni, za utrudnienia przepraszamy.

Adrianna Piórkowska
Dyrektor ds. Technicznych i Gospodarczych