Oto pierwsze dziecko urodzone w naszym szpitalu w 2018 roku. Amelka urodziła się1 stycznia  o 6.20, mierzyła 52 centymetry i ważyła 3450 gram. Jest katowiczanką.

Amelia jest naszym drugim dzieckiem :). – mówi pani Barbara, mama Amelii -  Mamy jeszcze syna Macieja urodzonego również w szpitalu wojewódzkim. Szpital wojewódzki wybrałam ze względu na dobrą opinię ale również na tradycje i to że jednak byłam tyszanką od dziecka i jestem związana z Tychami do dzisiaj. Po urodzeniu pierwszego dziecka już wiedziałam że kolejne również będę rodzić w Tychach ze względu na opiekę bez zarzutu. Obdarzono nas czułością, szczerym uśmiechem i troskliwością. Podczas porodu wyrozumiałość położonych była nieoceniona. Kobiety te są jedyne w swoim rodzaju.

Dziękujemy za ciepłe słowa, gratulujemy pięknej córki i życzymy wszystkiego najlepszego Amelce i całej rodzince.

IMAG1666

IMAG1682