Ogólnopolska Organizacja Kwiat Kobiecości jest inicjatywą Idy Karpińskiej i kobiet, które tak jak ona walczyły i wygrały walkę z rakiem szyjki macicy. Postanowiły powołać ją do życia, ponieważ statystyki zachorowań na RSM w Polsce były i są przerażające. Stworzyły organizację, która towarzyszy kobietom w tych trudnych chwilach, która wspiera i pomaga – dodaje otuchy. Od 2012 roku Kwiat Kobiecości poszerzył swoją działalność o zagadnienia związane z rakiem jajnika - nazywanym „cichym zabójcą”.

Dzisiaj Organizacja ma swoje kwiatowe emisariuszki w całej Polsce, prowadzi wiele akcji edukacyjne oraz kampanii społecznych.

DSC 0473zm
DSC 0475zm